Povinné ručení od Generali

Zákonné pojištění vozidel se vztahuje na všechna přihlášená vozidla. Nezáleží tedy na tom, jak často s vozem vyjedete nebo zda vám auto stojí v garáži. Povinné ručení musíte mít jednoduše sjednáno vždy. Třebaže jde o povinnou platbu, můžete si sami vybrat pojišťovnu, u které auto pojistíte. Rozhodujte se podle ceny, ale také dodatkových službách.

generaliNás zaujalo pojištění od společnosti Generali, které nabízí mnoho nadstandardních služeb. Jednou z nich je připojištění skel ve vozidle-a to všech, nejenom toho čelního. Dále je možno připojistit zavazadla, ale také cestující. Handicapovaní spoluobčané mohou využít slevu 20 % a rozsáhlé asistenční služby. Generali navíc nabízí připojištění vozidla proti škodám způsobeným střetem se zvěří. Na výběr máte rovněž ze dvou druhů havarijního pojištění, asistenční služby a podobně. Největší výhodu ale vidíme v možnosti uzavření pojištění online a možnosti spočítat si celkové náklady. Během několika málo okamžiků, kdy vyplníte jednoduchý formulář, se dozvíte základní cenovou nabídku.

Od 1.8.2011 platí nová pravidla pro provoz na pozemních komunikacích, mění se bodový systém, ale nutnost povinného ručení zůstává i nadále. Musíte s sebou vozit zelenou kartu a také záznam o nehodě (lze stáhnout na webu pojišťovny). V případě nehody vyplníte formulář. Pokud ale škoda na majetku přesáhne 100.000 Kč nebo pokud je někdo zraněn, vždy volejte polici a zároveň i pojišťovnu.

Druhy povinného ručení

  • Základ venkov
  • Základ město
  • Komplet venkov
  • Komplet město
  • Exkluziv venkov
  • Exkluziv město
Příspěvek byl publikován v rubrice Platby, Pojištění se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *