Přijďte včas

Při podnikání není nic neobvyklého, když se firma najednou dostane do finančních problémů. Jestliže jste majitelem jakékoliv firmy, jistě víte, že to není jednoduché. Pokud již vaše závazky převyšují pohledávky, nastává situace, kdy peníze potřebujete opravdu nutně, ale banka vám je nepůjčí. Kvůli nízkému příjmu se pro ni stáváte rizikovou skupinou a půjčku vám jednoduše neposkytne.

insolvenceBohužel se stává i to, že mnoho let prosperující firma najednou pocítí krizi na trhu, sníží se příjmy a vy se pomalu, ale neodvratně dostáváte do dluhů. Řešení pro zadlužené nebo nefunkční firmy vám poskytne společnost Vizit, která se zabývá hlavně poradenskou a konzultační činností v oblasti firemního financování.

Pokud vám tedy hrozí insolvence či exekuce, ale vy chcete v podnikání pokračovat, začínalo by se vám jako bývalému zástupci takové „neprosperující společnosti“ velmi obtížně. Vizit vám to pomůže vyřešit. Do vaší firmy budou dosazeni profesionálové, bude proveden kompletní audit a podle jeho výsledku bude stanoven další postup. Následně bude vaše společnost odkoupena a převedena na nového majitele. Společnost Vizit na sebe převezme veškerou zodpovědnost, bude komunikovat s věřiteli, soudy i vymahači. Po celkovém vyhodnocení stavu firmy bude zhotoven návrh k insolvenci a následné likvidaci.

Kromě pomoci se starostmi s krachující firmou, budete mít možnost využít rad s vybavením vaší nové společnosti. Budete v klidu moci pokračovat dokonce i se starými referencemi, společnost Vizit vám jednoduše pomůže k tomu nejlepšímu rozjezdu firmy nové. Ani finančně nepřijdete zkrátka, budete odcházet s částkou, kterou jste získali z prodeje obchodního podílu.

Odkup zadlužených firem pomůže mnoha lidem od zbytečných problémů, ze kterých by se sami dostávali těžko, proto je důležité řešit problémy včas.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *