Proč je důležité, aby byly reklamní předměty kvalitní

Pro každou společnost je důležité budovat a posilovat dobré obchodní vztahy se svými klienty i obchodními partnery. Jedním, ze způsobů, jak upoutat pozornost, jsou i nejrůznější reklamní předměty s logem či designem ve firemních barvách. I když se nejedná o žádný nový marketingový nástroj, stále platí, že i malý dárek v podobě reklamní propisky, sladkosti či USB udělá službu a je pro vzájemné vztahy důležitý. Lze ale samozřejmě zvolit i propagační předmět, který je víc osobní.
V každém případě ale platí, že reklamní předmět i  potisk reklamních předmětů by měl být kvalitní, protože bude firmu reprezentovat. V aplikacích na různé materiály se používá ofsetový tisk, digitální tisk,ampotisk, sítotisk, flexotisk, transférový tisk, termoražba, laserové gravírování, pískování nebo slepotisk.

reklamní předmětyVánoce jsou samozřejmě obdobím, kdy i firmy cítí potřebu obdarovat své klienty, spolupracovníky i zaměstnance. I drobnost v podobě kalendáře, diáře, vánočních ozdob, porcelánu s vánočními motivy, dárkového balení čaje či kosmetiky většinu lidí potěší.

Společnost 94 minutes nabízí mnoho typů tematických dárků v různých cenových relacích, od levných propagačních předmětů, jako jsou například již zmíněné propisovací tužky nebo sladkosti po luxusní speciální praktické dárky na míru pro VIP klienty a důležité obchodní partnery. V poslední době jsou velmi oblíbené také dárky z přírodních materiálů.

Firma 94 minutes zajistí kompletní realizaci zakázky, od grafického návrhu. Kvalita služeb byla oceněna Hvězdou 3DR v kategorie Aplikace na 3DR i reakcemi zákazníků, mezi něž patří například společnost Bosch, pro kterou byla vyrobena například limitovaná edice „smaltových“ cedulí s motivy starých reklamních plakátů Bosch.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti, Zboží a služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *