Proč je sídlo firmy důležité pro podnikání?

sidlo v prazePro ostřílené businessmany je tato otázka naprosto bezpředmětná, protože odpověď znají. Pokud ale o podnikání teprve uvažujete, měli byste se zamyslet nad některými problémy, které vás třeba vůbec nenapadly. Jendím z nich je právní forma podnikání. Jako podnikatel (OSVČ) ručíte v podnikání celým majetkem. To znamená, že při jakémkoliv finančním problému můžete přijít o bydlení, automobil i všechny osobní věci. Z tohoto hlediska je nejvýhodnější pravděpodobně podnikání v rámci s.r.o., kdy je majetek osobní a firemní striktně oddělen. Založení s.r.o. ale není žádný med a krom vkladu nemalé částky budete muset podstoupit nekonečným frontám na mnoha úřadech. I tomu se dá ale vyhnout pokud koupíte ready made společnost. Tedy společnost, která je již založená a bez jakýchkoliv problémů může být ihned vaše.

Sídlo firmy

sidlo v evropeMusíte prodávat žádané služby nebo produkty, mít webové stránky, které zaujmou nejen případné zákazníky, ale také webové vyhledávače a samozřejmě i sídlo firmy na některé z lukrativních adres. Sídlo firmy v Praze má totiž jen výhody-jednou z nejdůležitějších asi je mnohem menší pravděpodobnost kontroly finančním úřadem. Společnost Scott&Weber nabízí virtuální kanceláře a sídlo firmy v Praze, ale i v ostatních metropolích Evropy. Díky portálu Office Advisor si můžete jednotlivé nabídky jednoduše a rychle porovnat tak, aby jste vybrali opravdu nejvhodnější místo pro sídlo společnosti.

Jak virtuální sídlo společnosti funguje?

sidlo spolecnosti v prazeNaprosto jednoduše. Podnikat můžete klidně z vlastního obývacího pokoje nebo garáže, ale pro obchodní partnery budete mít sídlo na jiné, mnohem lukrativnější adrese. Nejedná se o nic složitého ani drahého. Například sídlo společnosti zapsané v obchodním rejstříku v Praze na Hybernské ulici vyjde na 1.900 Kč měsíčně.  Virtuální kancelář pro obchodní partnery je ještě levnější. Na dané adrese bude štítek s logem firmy. Budou vám přeposílány dopisy a můžete využít i možnosti pronajmutí kanceláře pro jednání s obchodními partnery i zákazníky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice, Platby, PR články, Reality, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *