Prodej ready made společností

Obliba ready made společností u nás, stejně jako ve světě, rok od roku stoupá. Je to zapříčiněno faktem, že pokud podnikáte jako společnost (například společnost s ručením omezeným), působíte na své klienty, ale také obchodní partnery mnohem důvěryhodněji, než pokud jste obyčejný živnostník, tedy OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná).

ready madeReady-made, tedy předzaložené, společnosti mohou být jednak s.r.o., ale také akciové (a.s.) a jiné společnosti. Hlavní výhoda je samozřejmě v tom, že vám bude zcela připravena veškerá dokumentace, která je tvořena právníky ČAK a NKČR. Nemůže se vám tedy stát, že byste koupili společnost s historií, nebo dokonce s dluhy. I pro vaše účetní oddělení bude jednodušší, pokud najedete na účetnictví od nuly. To je jeden z mnoha důvodů, proč prodej ready-made společností  realizovat jen a pouze přes prověřené, pokud možno nadnárodní společnosti.

Velmi důležitá je také další nabídka. Jen prodej s.r.o.  nebo prodej akciových společností  nabízí v dnešní době kde kdo. Na vině je neutuchající poptávka po předpřipravených společnostech. Nás ale zaujala nabídka společnosti Scott&Weber, která nabízí krom klasického prodeje společností také sídlo společnosti.

sidlo spolecnosti v prazeTuto službu oceníte, zejména pokud nebydlíte ve velkém městě. Sídlo společnosti na některých z lukrativních adres v Praze působí mnohem lépe. Virtuální sídlo v Praze má ale i další výhody. Samozřejmě, že si zde můžete pronajmout prostory pro jednání s odběrateli nebo dodavateli. Dokonce vám bude přeposílána nebo scanována pošta.

Asi vás ihned napadne, na kolik asi takovýto luxus přijde. Můžeme vás uklidnit. Prodej předpřipravených společností se díky konkurenčnímu boji pohybuje již od 19 900 Kč. Navíc, čím více služeb objednáte, tím více slev vám bude poskytnuto. Navíc je všechno jednání, smlouvy a převodní dokumentace velmi transparentní, přehledná a bez skrytých poplatků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice, Platby, PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Prodej ready made společností

  1. Pavel Kořínek napsal:

    Dobrý den všem,

    rád bych se v této souvislosti podělil o své zkušenosti s nákupem ready made společnosti.

    Během své podnikatelké aktivity jsem otázku nákupu předzaložené společnosti rešeil již desetkrát a musím říct, že až zpětně si uvědomuji rizika, do kterých jsem v počátku vstupoval díky své neinformovanosti a pohodlnosti. Dnes již vím, že nákup předzaložené společnosti je třeba realizovat od společnosti, kterou máte důkladně ověřenou a jejímiž kvalitami a grancemi si můžete být jistí. Já osobně jsem měl to štěstí, že jsem hned při první příležitosti narazil na společnosti TERRINVEST, nyní TERINVEST CAPITAL, která nejen svými cenami,ale i přístupem ke klientovi a celkovým servisem splňuje, dle mého názoru, ty nejpřísnější kritéria.

    PK

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *