Pronájem kanceláří

kancelare prahaS byznysem jako takovým souvisí samozřejmě také reprezentativní prostory. Pokud vlastníte třeba internetový obchod, klidně můžete podnikat z garáže a žádné reprezentativní prostor v podstatě nepotřebujete. Stačí malý prostor na uskladnění a balení zboží, stůl s počítačem a tiskárnou a můžete začít. Zcela jiná situace nastává, pokud prodáváte služby. Pak jistě hledáte vhodné kanceláře k pronájmu a právě na toto téma bude dnešní článek Rozcestníku do světa financí.

Při zamýšlení nad pronájmem kanceláří, byste se měli obrátit na profesionála, který se na pronájem kanceláří specializuje. Jedná se o společnost Cushman & Wakefield, která není na našem trhu žádným nováčkem. Z historie společnosti je jasné, že získávala zkušenosti po dlouhá léta napříč celou Evropou. Tato společnost zaměstnává jen a pouze odborníky, kteří jsou vždy ochotni vám poradit.

Pronájem kanceláře nebyla nikdy tak jednoduchá, protože společnost Cushman & Wakefield nabízí přehled dostupných kancelářských prostor s využitím Google map. Novinkou je také statistické zpracování obsazenosti kanceláří a údaje o nových prostorách k pronájmu. Dozvíte se tedy všechny potřebné informace o vývoji trhu kancelářských nemovitostí. Dále na webu společnosti najdete informace o nejatraktivnějších destinacích pro firmy, které se rozhodly přestěhovat nebo nově zřídit své sídlo v Praze. Zdaleka nejvyhledávanější lokalitou je Karlín a Pankrác.

kancelare karlin

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *