Půjčka od Profi Credit

penizeV poslední době se rozmáhá trend půjčování peněz od nebankovních společností. Jednou z nich je i akciová společnost Profi Credit, která v České republice poskytuje úvěry a různé finanční půjčky již od roku 1994. Profi Credit své služby nezaměřuje jen na Českou republiku, ale postupně šíří své aktivity a buduje si silnou pozici i ve státech střední a východní Evropy.

Společnost Profi Credit nabízí šest typů půjček, ze kterých si klient může vybrat podle svých potřeb a požadavků.  Úvěr s názvem Tutovka je jedním z nejsnadnějších a nejrychlejších způsobů, jak si půjčit menší obnos peněz. Úvěr je vhodný zejména pro lidi, kteří se ocitli v takové situaci, že akutně potřebují půjčit na nepředpokládané finanční výdaje. Tento typ půjčky od proficredit je proto zpřístupněn všem klientům, kteří splňují podmínku plnoletosti. Na rozdíl od bankovních půjček při tomto typu úvěru nepotřebujete dokládat výši vašeho příjmu a není potřeba vyplňovat nesčetné množství formulářů. K získání půjčky vám plně postačí dva průkazy totožnosti. Výše půjčky v úvěru Tutovka je 4 999 Kč.

Společnost Profi Credit

Společnost Profi Credit samozřejmě nabízí i větší finanční půjčky a to zejména v úvěrech zaměřené na podnikatele a živnostníky, ve kterých je rozsah půjčky až do 320 000 Kč. Dalším typem úvěru je tzv. Zaměstnanecký úvěr, který v rozsahu 10 000 – 166 000 Kč a přináší s sebou řadu výhod. Maximální splatnost půjčky je 48 měsíců.

Mezi hlavní výhody půjček od Proficredit patří především rychlé vyřízení, možnost odkladu splátek, možnost využít půjčky na cokoliv a také bezplatné předčasné splacení. Široká síť úvěrových poradců zajišťuje profesionální osobní přístup. Využijte tohoto množství výhod i vy!

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Příspěvky, Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Půjčka od Profi Credit

  1. Já si půjčila u Profi creditu 60.000Kč na 2 roky, splátky jsou celkem fajn, zvládam to. Byla jsem překvapená rychlosti půjčky, po zadáni online žádosti uplynulo jenom pár dní a měla jsem penízky na účtu. Také se mi líbil jejich přístup, když jsem měla nejaký problém, dobře se s nima komunikovalo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *