Půjčka s jednoduchými pravidly.

online půjčkaPokud vám chybí tisícikoruna a do výplaty zbývá třeba ještě týden, je jasné, že na vyřizování spotřebitelského úvěru v bance nemáte čas. Navíc jsou spotřebitelské úvěry navrženy většinou k půjčení řádově vyšších obnosů. Pokud se vám nechce jít si půjčit k rodičům nebo známým, stydíte se nebo prostě nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by vám krátkodobě finančně vypomohl, pomůže vám pro tento případ nejvýhodnější půjčka.

Půjčka s jedním pravidlem

Tento typ online půjčky má pouze jedno pravidlo splácení. Nemusíte se vůbec vyznat ve finančních pojmech a splácení půjčky vám bude hned jasné. Ve smlouvě se neoperuje s žádným RPSN ani úrokovou sazbou. Pravidlo splácení je opravdu jednosuché. Za každý půjčený tisíc, vrátíte za 21 dní o 250 Kč navíc. Tato online půjčka není určená pro nákup auta, velkých plazmových televizí ani nemovitostí. Půjčit si můžete postupně částku až 10 000 Kč, ne více. To ale pro překonání momentálního nedostatku hotovosti před výplatou většinou stačí. Pokud klient nezvládne půjčku vrátit za 21 dní, lze tuto dobu prodloužit o dalších 21 dní.

Výhody půjčky

V první řadě je to vyřízení všech formalit do deseti minut a rychlé získání peněz. Žádné zdržování s osobní schůzkou v kontaktním místě či na pobočce, žádné prodlevy spojené s prokázáním výše měsíčních přijmů, prohlížení registru dlužníků, shánění ručící osoby ani zástavou majetku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zboží a služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *