Půjčka s opravdu jednoduchými pravidly.

rychlé nebankovní rychlé půjčkyI při rozumném zacházení penězi může někdy ke konci měsíce několik stokorun či tisícikorun v rodinné kase chybět. Pak nezbývá, než přemýšlet o půjčení peněz. Většinou je nutné problém vyřešit rychle. Jak se mezi jednotlivými typy půjček vyznat, na co si dát při žádání o půjčku pozor a jakými kritérii se při výběru půjčky řídit – to jsou dnešní témata.

O půjčku můžete zažádat několika způsoby, osobně na pobočce banky nebo jiné instituce, online prostřednictvím krátkého formuláře nebo telefonicky. Hypotékami, které tvoří samostatnou kategorii půjček, se v dnešním článku zabývat nebudeme.

Při výběru půjčky musíte v první řadě zvážit, o jakou částku budete žádat. Výši spotřebitelské půjčky musí odpovídat i příjmy žadatele nebo jiné záruky uhrazení závazku vyplívajícího ze smlouvy o půjčce. V takovémto případě platí, že ručení osobním majetkem nebo dokonce nemovitostí, ve které bydlíte, by mělo být poslední ze zvažovaných variant. Půjčku vybírejte podle úrokové sazby, ale nezapomeňte připočítat veškeré poplatky, které jsou s poskytnutím a splácením půjčky spojeny. Většina půjček zahrnuje i poplatky za vedení účtu. Nemalé bývají i sankce spojené s pozdním zaplacením splátky. Snažte se proto vybrat typ půjčky, kterou nebudete mít problém v řádném termínu splatit.

Pokud se ve finančních otázkách příliš nevyznáte a v nabídce půjček a úvěrů příliš neorientujete, můžete zvolit rychlé nebankovní půjčky s maximálně jednoduchými podmínkami splácení.

Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte po 21 dnech jednorázový poplatek ve výši 250 Kč. Tato rychlá nebankovní půjčka pokryje krátkodobou finanční tíseň před výplatou nebo umožní realizovat neodkladnou koupi. Půjčit si lze maximálně 10 000 Kč a to v případě, že se klient projeví jako způsobilý a splatí předešlou půjčku bez problémů. V případě potřeby lze splacení peněz jednou odložit, o jeden či dva týdny, případně i tři týdny. Výhodou tohoto druhu půjček je rychlost vyřízení, žádost přes internet a opravdu jednoduché srozumitelné podmínky. Jednorázový poplatek je jediným poplatkem za poskytnutí peněz. Není nutné počítat úroky ani výše splátek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *