Půjčku lze získat v bance i v supermarketu

Povánoční výprodeje jsou v plném proudu a i lidé, kterým po svátcích nezbyla velká finanční rezerva, chtějí nakoupit elektroniku a další zboží za výhodné ceny. Poměrně často k tomu využívají možnost nákupu zboží na splátky. Další možností je využít klasického bankovního spotřebitelského úvěru, jako je například GE Money Bank půjčka. Expres půjčka od GE Money Bank umožňuje půjčit si od 30 do 600000 Kč. Její vyřízení je stejně rychlé jako u většiny nebankovních půjček, které ale mají méně výhodné podmínky splácení a vyšší RPSN.

ge pujckaNecelou tisícikorunu na pravidelnou splátku totiž většina domácností ve svém rozpočtu najde. Která varianta je pro vás výhodnější, musíte posoudit sami.

Některé obchody reagují na poptávku zákazníků nejenom možností nákupu na splátky, ale možností zajistit si půjčku přímo na místě. Příkladem je Tesco půjčka.

Půjčky jsou neúčelové. Zvolit můžete nejenom různou částku, ale i dobu splácení. Půjčit lze sumu od 10 000 do maximálně 150000 Kč, doba splácení se pohybuje od 10 do 84 měsíců. Výhodou je i možnost bezplatného zrušení půjčky do měsíce od jejího uzavření.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *