Půjčky bez registru mohou vyřešit i vaše problémy

stastne pujckyZ diskuzí žadatelů o různé druhy půjček vyplývá, že získat půjčku od bankovního sektoru není nic jednoduchého. Jistou výhodou je, pokud žádáte u banky, která vám vede běžný účet.

Nejste pro ni teda neznámý klient a banka může nahlédnout na vaše zůstatky. Přihlíží také k tomu, zda vám na účet chodí nějaké peněžní prostředky pravidelně, například výplata, mateřská, stipendium a podobně.

Výše vašeho měsíčního příjmu je tedy prvním limitujícím faktorem. Druhým je, že nesmíte figurovat v žádném z registru dlužníků. Tam se ale můžete dostat například při zpoždění platby paušálu za telefon a podobně. Osobně znám případ, kdy kolega nedostal hypotéku z důvodu, že ještě za doby studií jel na černo tramvají. Pokutu zaplatil obratem, ale zapomněl na úhradu jízdného 13 Kč. Jeho jméno bude figurovat v registru Solus i po dobu několika let.

uveryPrávě proto jsou mnohem výhodnější půjčky bez registru. Nikdo nebude kontrolovat vaše dosavadní prohřešky, protože zapomenout zaplatit fakturu za telefon se může stát každému. Půjčka bez registru je velmi snadná na vyřízení. Nemusíte řešit sáhodlouhou administraci, postačí vám pouze dva doklady totožnosti, tedy občanský a řidičský průkaz, nebo třeba cestovní pas.

Pokud budete chtít půjčit větší hotovost například pro splacení více malých půjček, oslovte ručitele. Vždy se doporučuje ručitel z rodinného kruhu nebo velmi dobrý kamarád či známý. Jako ručitel by pak mohl mít problémy se získáním vlastní půjčky, protože se mu bude snižovat bonita.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Půjčky, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *