Půjčky na směnku a další možnosti získání hotovosti

V dnešním článku se dozvíte více o nebankovních půjčkách, přesněji jde o půjčky na směnku. Na nebankovní půjčky jsme už docela zvyklí. Málokdo totiž disponuje vysokým stabilním příjmem tak, aby byl zajímavým klientem pro poskytovatele bankovních půjček. Navíc musíme uvažovat také nutnost přistoupení ručitele k úvěru, ale také fakt, že banky většinou vyžadují čistý rejstřík v registrech typu Solus.

pujcka na smenkuStačí se opozdit se splátkou za půjčku nebo třeba tarifu za telefon. Nejen, že naskáčí neuvěřitelně vysoké úroky, ale navíc nebudete moci požádat o bankovní půjčku. Pardon, požádat samozřejmě můžete, ale půjčka vám velmi pravděpodobně schválena nebude, protože pro banku budete nedůvěryhodným klientem. To je přesně důvod, proč jsou nabízeny i půjčky bez registru. To že se zpozdíte s nějakou platbou, z vás totiž nedělá špatného nebo nedůvěryhodného člověka.

Nyní zpět k půjčkám na směnku. Ani zde nikdo nebude lustrovat registry dlužníků. Půjčka na směnku je rovněž půjčka bez doložení příjmu, takže se hodí i pro občany, kteří optimalizují daňové přiznání nebo nemají stálý či pravidelný příjem. Půjčky na směnku jsou čím dál tím oblíbenější, zejména díky jejich transparentnosti. Směnka je typ půjčky, kdy přesně víte, kolik si půjčujete, na jak dlouho a kolik za to zaplatíte. Neřešíte úroky ani RPSN. Vím, kolik dostanu a kolik vrátím. Pak už si jednoduše spočítám, jaká bude cena půjčovaných peněz. Na směnce je tedy napsaná její hodnota a vy už pak jen do uvedeného data půjčku splatíte. Krom ručitele a pravidelného příjmu nebudete potřebovat ani zástavu nemovitostí, které některé jiné půjčky, jako třeba americká hypotéka, vyžadují.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *