Půjčky od mladých perspektivních bank

Málokdo v dnešní době nemá bankovní účet, málokdo neplatí platební kartou, málokdo nemá hypotéku nebo jiný druh úvěru. O mnoho klientů by se banky měly doslova prát. Zatím to tak ale příliš nevypadalo a na stížnosti klientů nikdo nereagoval. V České republice platili klienti mnohem více za vedení účtů, za bankovní transakce, za výběry z bankomatů, než v okolních státech. Každý rok byla také vyhlašována soutěž o nejvíce absurdní poplatek bance.

Až s příchodem nových malých bank se začalo něco měnit ve prospěch klientů. I tak ale zůstávají lidé v této oblasti velmi konzervativní.

půjčky Air bankV případě, že lidé potřebují půjčit peníze, obracejí se většinou nejprve na svou banku. Zjistit si konkurenční nabídku se ale v mnoha případech opravdu vyplatí. A možná vás překvapí informace, že i jednotlivec může s bankou vyjednávat.

V dnešním článku si představíme dva finanční produkty od mladých dravých bank, které působí na českém trhu.

Re-půjčka od Equa bank

Jedná se o refinancování vaší stávající půjčky, jejíž nastavení a splácení pro vás není tak výhodné. Převést k Equa bank můžete jednu nebo postupně i více účelových i neúčelových půjček až do celkové výše 600 000 Kč.Ušetřit můžete i za vedení půjčky, které je v tomto případě zdarma. Equa bank pomůže klientům s převedením půjčky.

Půjčka od Air bank

I tato půjčka od Air bank je bez poplatků za zřízení i vedení půjčky. Během 30 dní od uzavření lze půjčku bez jakýchkoliv sankcí zrušit a peníze vrátit. Při včasném splácení je klientům odpoštěno 13 splátek, což v konečném součtu znamená, že platí úrok pouze 8,9 % p.a. Půjčit si lze maximálne 400 000 Kč a doba splácen se pohybuje od 6 do 96 měsíců.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *