Půjčky online využívá stále více lidí

penizeOcitli jste se v situaci, kdy akutně potřebujete půjčit menší obnos peněz? Není potřeba zoufat. Půjčování peněz je dnes snazší než kdykoli předtím. Potřebnou částku můžete mít na svém účtu již za pouhých 30 minut. A ještě ke všemu se při zařizování vaší půjčky nemusíte ani hnout z domu. To vše umožňují svým zájemcům společnosti nabízející půjčky on-line.

Výhod půjčky od nebankovních společností je více než mnoho. Na rozdíl od úvěrů skrze banku jsou tyto půjčky několikanásobně rychlejší. Pokud chcete půjčku od banky, pak se se vší pravděpodobností setkáte s dlouhým papírováním.  Budete muset předložit spoustu dokumentů a potvrzení. Pokud nemáte stálý příjem, nebo jste zapsán v seznamu dlužníků, banka vám nejspíše půjčku nedá. Dalším plusem rychlé půjčky je, že ji můžete použít na cokoli jen podle svých potřeb. Jak mohu však půjčku získat? Stačí vám k tomu jen mobil nebo internet. Vyhledáte si webové stránky společnosti, která tyto služby nabízí a vyplníte krátký dotazník. Poté si navolíte, kolik peněz potřebujete půjčit a nastavíte počet dní, za které jste schopen půjčku splatit.

Přesně takovéto služby nabízí společnost Crediton. Nejpopulárnější nabízenou službou jsou sms půjčky ve kterých si člověk může půjčit až 5000 Kč. Nutné je však dodržet maximální splatnost, která v případě sms i online půjčky činí 30 dní. Splatnost si však za poplatek můžete o další měsíc prodloužit. Abyste na splátky nezapomněli, emailem vám bude chodit připomenutí platby. Nebankovní společnosti se zkrátka snaží zajistit všem svým klientům co nejlepší podmínky a služby. Společnost Crediton si je vědoma, že zákazník který si požádá o půjčku online potřebuje peníze co nejrychleji. Proto po ukončení registrace a vyplnění formuláře ihned zašle peníze na účet.

Pokud si zažádáte o půjčku online, můžete si půjčit až 7500 Kč. Při první půjčce vám však Crediron poskytne půjčku do 3 500Kč. Vzhledem k tomu, že půjčky online se na rozdíl od těch bankovních vyhýbají zdlouhavé administrativě, nevědí toho o svých klientech tolik. Velkým kladem je tedy transparentní jednání se zákazníkem. Pokud si tedy vezmete první půjčku, která je omezena finančním stropem a budete ji splácet podle předem stanovených kritérií, poté si můžete bez problému půjčit od společnosti znovu a větší finanční obnos. I přesto, že je tento typ půjček vytvořen tak, aby byl dostupný široké části veřejnosti má i několik jistých opatření. Abyste si mohl vzít jakoukoli půjčku od Crediton, musíte splnit tato kritéria: musíte být občanem České republiky, musíte být uživatelem mobilní sítě a dále je podmínkou mít účet v některé bance České republiky. Půjčka je samozřejmě omezena i věkem. Žadatel musí být ve věku od 18 do 70 let.

K vyřízení této půjčky nepotřebujete naprosto žádné doklady. Další významnou výhodou je že k půjčce od nebankovní společnosti ať už v jakékoli výši nepotřebujete žádného ručitele, ani nemusíte ručit svým majetkem. Vzhledem k tomu, že se jedná o menší finanční obnos je nutné úvěr splatit jednorázově. V případě že nejste schopni splatit celou částku za 30 dní, můžete si zažádat o prodloužení. V této situaci však budete muset uhradit poplatek za prodloužení splatnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *