Reagy made společnost vám nastartuje úspěšný business

Ready made spoločnosti  jsou žhavým tématem dneška. Jejich hlavní výhoda tkví v tom, že nemusíte vůbec nic řešit. Odpadne věčné papírování a nekonečné fronty na úřadech. Právě vyvarovat se jednání s úřady je ten hlavní důvod, proč si za hotovou společnost raději připlatíme. Dalším hlediskem je fakt že už nemusíte skládat základní kapitál ve výši 100.000 Kč. Je zbytečné zbavovat se volných peněz. Zakladanie spoločnosti je business několika profesionálních firem. Vždy ale oslovujte ty, které zprostředkují predaj spoločnosti bez historie. To si vždy zkontrolujte, protože společnosti s historií mohou mít nějaký skrytý dluh a podobně. Vždy požadujte kontrolu účetnictví, aby jste mohli podnikat lidově řečeno „od nuly“.

Ready made společnosti se hodí zejména pro společnosti s ručením omezeným. Hlavní výhrou s.r.o. je, že nikdy neručíte celým majetkem, ale pouze tím firemním. Někteří se také mylně obávají, že s.r.o. jsou automaticky i plátci daně z přidané hodnoty. Není tomu tak, protože pro tyto společnosti platí stejné podmínky jako pro jednotlivé osoby samostatně výdělečně činné-tedy podnikatele. Rozhodujícím faktorem je, že nesmíte ve dvanácti po sobě následujících měsících překročit obrat jeden milion korun.

ready made spolecnostiPrávní forma je tedy pro mnohé velmi důležitá, ale ještě důležitější je sídlo společnosti. Pro klienty, ale i obchodní partnery je velmi zvučné, pokud máte sídlo společnosti na adrese v některém z velkých měst.

Virtuálne sídlo spočívá v tom, že si „pronajmete“ sídlo na některé lukrativní adrese podle vašeho výběru. Toto sídlo bude rovněž zapsáno do obchodního rejstříku. Pokud vám na tuto adresu dorazí nějaká pošta, bude vám přeposlána nebo nascanována a poslána e-mailem. V sídle společnosti si ale bez problémů můžete najmout konferenční prostory a v případě potřeby také kanceláře. Asi se budete divit, že sídlo společnosti stojí již od několika stokorun měsíčně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice, PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *