Rychlá nebankovní půjčka

mojepujckaO možnostech půjček od nebankovního sektoru toho bylo napsáno mnoho. Nemůžeme se ale nezmínit o novém, férovém poskytovateli, kterým je společnost ACEMA Credit Czech, a.s. Tato společnost je nově orientována na klienta, což znamená, že můžete dostat nebankovní půjčku bez zbytečného otálení a papírování. Společnost se zaměřuje na důvěru, a proto se u nás velmi rychle šíří její půjčky, které můžete využít na cokoliv. Je na vás, jestli půjčkou zaplácnete díru v rodinném rozpočtu nebo ji využijete pro splacení méně výhodných půjček od jiných poskytovatelů.

Konečně je na našem trhu odpovědný partner ve světě financí i z nebankovního sektoru. Společnost se totiž snaží bojovat proti úvěrovým podvodům a proti lichvě, kterých je u nás stále příliš mnoho. Protože je finanční gramotnost našeho obyvatelstva nevalná, byl připraven program finančního vzdělávání rizikových skupin obyvatel.

Nová nebankovní půjčka

Pokud potřebujete peníze, zcela jistě hledáte férového poskytovatele, který vám půjčí s úrokem shodným s bankou (úroková sazba začíná již na 11,88%). Jistě je rozhodující také rychlost připsání peněz na účet. V dnešní době je také velmi oblíbená americká hypotéka, která je velmi často využívána pro konsolidaci půjček.

Dalším velmi důležitým faktorem při zařizování rychlé půjčky je fakt, že ji můžete splácet až 20 let a žádost se obejde bez prověřování registrů a potvrzení příjmů. Nikdy neuzavírejte půjčku bez registru, kdy budou potřeba poplatky předem. Seriózní poskytovatele nebankovních půjček neskrývá žádné poplatky. Ještě jednou musíme vyzdvihnout, že v televizním vysílání často slýcháme o nepoctivých poskytovatelích půjček. Právě proto společnost ACEMA Credit Czech, a.s. bojuje proti úvěrovým podvodům a lichvě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hypotéky, PR články, Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *