Rychlá SMS Kredia půjčka

Nebankovní půjčky jsme na našem finančním portále řešili nesčetněkrát. Ovšem i tentokrát přicházíme s informacemi, které zcela jistě využijete. Soustředíme se totiž na bleskově rychlou Kredia půjčku.

penezenkaJedná se o půjčku, o kterou jednoduše zažádáte z pohodlí vlastního domova. Nepotřebujete k tomu ani připojení na Internet, protože Kredia půjčka patří do rodiny SMS půjček. SMS půjčka se hodí pro všechny, kteří potřebují lidově „založit“ na krátkou dobu a nepotřebují velké finanční prostředky.

Že o Kredia půjčku tedy zažádáme prostřednictvím mobilního telefonu, to už víme. Jak ale tato půjčka funguje? Pokud žádáte poprvé, pro poskytovatele peněz jste naprosto nový, neznámý klient. Poprvé si tedy můžete půjčit hotovost maximálně do výše 1000 Kč. Pokud splatíte podle dohodnutých podmínek, tedy do patnácti dní, pak už si můžete půjčovat v podstatě klidně každý měsíc-a to až 4000 Kč a postačí vám k tomu opravdu jen poslat SMS. Je tedy jasné, že tato forma půjčky se hodí pro všechny, kteří z nějakého důvodu nevyšli s předchozím platem. Je na vás, jestli za poskytnuté peníze nakoupíte potraviny, oblečení nebo jednoduše jen překlenete těžké období, na tohle se vás nikdo ptát nebude.

A co nás nejvíce zaujalo? O půjčku můžete požádat opravdu kdykoliv. Zcela jistě se ale musíme zmínit o největší přednosti-a to je, že neplatíte žádné úroky. V podstatě zaplatíte jen poplatek za půjčení peněz, který je vždy stejný. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte 250 Kč. Tento systém je velmi transparentní. Nemusíte si složitě přepočítávat roční úrok nebo dokonce RPSN. Od začátku víte, kolik za půjčené peníze zaplatíte. Pokud se dostanete do nesnází a nezvládnete půjčku do patnácti dnů splatit, můžete si dohodnout splátkový kalendář.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *