Sídlo firmy na lukrativní adrese

virtuální kancelářeZačátku podnikání předchází řada příprav. Jedním z faktorů,  který ovlivňuje zákazníky, dodavatele i obchodní partnery, je sídlo společnosti. Samozřejmě, že klíčovými faktory pro úspěch každého podnikatelského záměru jsou nabízené produkty a služby. Konkurence je ale velká a každá výhoda před konkurencí má rostoucí význam.  Sídlo firmy v malé vísce nebo městské zástavbě vám a vaší firmě na důvěryhodnosti nepřidá. I v takovém případě si samozřejmě může firma vydobýt renomé a dobrou pozici na trhu, má ale těžší startovní pozici než firma, která má adresu v obchodní čtvrti velkého města.

Jak tedy ale podnikat v místě bydliště a zajistit si sídlo firmy na některé ze zajímavých lokalit Prahy, Brna, Ostravy nebo jiného velkého českého města? Je to jednoduché, legální a poměrně levné. Slouží k tomu registrační sídlo. Získáte tak lukrativní adresu, která bude zapsaná jako sídlo podnikatele v obchodním nebo živnostenském rejstříku. Podle českého práva je registrované sídlo nutností pro podnikání fyzické i právnické osoby.

Pokud máte sídlo společnosti v Praze, je pravděpodobnost kontroly finančním úřadem mnohem nižší než v malém městě, kde jsou malí a středně velcí podnikatelé pod drobnohledem příslušných úřadů.

Pokud nechcete mít kancelář v Praze nebo jiném velkém městě, ale chcete využívat výhod sídla společnosti právě zde, existuje pro to ideální možnost. Jedná se o tzv. virtuální kancelář, která slouží jako korespondenční oficiální adresa. S trochou nadsázky tak platí, že i malý e-shop, který řídíte z pracovny rodinného domu a který má skladovací prostory v garáži, může mít sídlo na Praze 1.

Virtuální sídlo společnosti lze zajistit i ve velkých městech Slovenské republiky. S pronájmem virtuálního sídla firmy jsou spojeny další služby. Samozřejmostí je reálný popis firmy na daném čísle popisném či přeposílání korespondence na vámi zadanou adresu.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *