Sjednání hypotéky přes virtuální pobočku

V minulém článku jsme se dozvěděli něco málo o stavebním spoření. Dneska jsme se zaměřili na hypotéky. Stejně jako u úvěru ze stavebního spoření lze hypotéku použít jen a pouze pro účely bydlení. Můžete si koupit pozemek, postavit, koupit již postavenou nemovitost nebo byt. Velmi nás zaujala i možnost využití hypotéky pro vypořádání majetkového vyrovnání například v případě dědictví a podobně.

Chcete hypotéku? Nikam nechoďte!

hypoteka po webuStejně jako jsme si zvykli nakupovat na Internetu a do obchodu jdeme jen pro jídlo a zboží denní spotřeby, tak i finanční produkty lze jednoduše vyřídit online. Už nemusíte vystát dlouhou frontu v bance, kde se dozvíte, že jste stejně zapomněli druhý doklad totožnosti a podobně.

Hlavní výhodu sjednání hypotéky online je, že nemusíte obíhat pobočky všech místních bank i nebankovních institucí, abyste zjistili aktuální úrokové sazby a další nabídky. Hypoteční kalkulačka vám jednoduše spočítá, jaká hypotéka pro vás bude nejvýhodnější. Během několika málo okamžiků zadáte základní parametry. Sofistikovaný software hypoteční kalkulačky vám bleskurychle spočítá, kolik budete měsíčně splácet, případně jaký plat musíte mít pro danou výši úvěru.

Banky totiž ve většině případů vyžadují nejen zástavu nemovitosti, ale také stálé měsíční příjmy. Velmi hrubým odhadem budete na každý půjčený milion potřebovat asi 10 000 Kč čistého měsíčního příjmu.

Nebojte se hypotéky

Hypotéky jsou v Evropě i ve světě mnohem běžnějším úvěrem než u nás. Ne všichni mají to štěstí, že bydlí ve svém. Pokud nechcete do konce života platit nájem, zcela jistě o hypotéce zauvažujte. Nemusíte s evůbec ničeho bát. Díky prodloužení doby splatnosti až na 30 se měsíční splátky sníží na přijatelnou hodnotu. Navíc se můžete nechat pojistit proti neschopnosti splácet.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hypotéky, Platby, PR články, Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *