Služba virtuální kanceláře

Podnikání je bezesporu jedna z možností výdělku. Asi se shodneme na tom, že to podnikatelé u nás nemají jednoduché. Ulehčit život jim ale mohou společnosti, které například nabízejí prodej již předzaložených společností nebo takové, které nabízejí virtuální sídlo společnosti. Podle mého názoru se nejedná o přesný název a většina nezasvěcených si pod ním představí téměř ilegální činnost. V podstatě se jedná o to, že podnikat můžete klidně z obývacího pokoje nebo garáže. Pro dodavatele i odběratele ale budete mít sídlo společnosti na některé z lukrativních adres. Právě takto je vysvětlován pojem virtuální sídlo společnosti.

Virtuální kancelář

kancelar virtualniCo se sídla společnosti týče, nemusíte být s danou adresou v podstatě nijak spojeni. Pokud ale potřebujete prostory k jednání, můžete využít virtuální kancelář. Ušetříte nemalé částky za stálé pronájmy a i přes to můžete v případě potřeby využít plně vybavenou kancelář. Krom služeb pronajmutí kancelářských prostor nabízí mnoho poskytovatelů i nadstandardní služby.

Nás zaujala profi kancelář (více na profi-kancelar.cz) a její dodatkové služby. Můžete využít veškerý servis jako je přeposílání korespondence, vyřízení telefonních hovorů a další administrativu.

Jistě budete potěšeni také z možnosti poradenské činnosti v oblasti účetnictví a daní. Asi se shodneme na tom, že najít opravdu spolehlivou účetní firmu není zrovna jednoduchý úkol. Navíc si podobné společnosti řeknou za zaúčtování jedné účetní položky i několik desítek korun. My doporučujeme nechat všechny úkony na profesionálech. Budete tak mít kancelářské služby, stejně jako účetnictví „pod jednou střechou“. To napomáhá dokonalé transparentnosti všech operací. Už se vám nemůže stát, že zapomenete na daňové přiznání. Ne každá daň se totiž platí až na konci března. V květnu a listopadu se platí daň z převodu nemovitosti, do konce ledna máte čas na podání přiznání k dani silniční.

profi kancelar

Příspěvek byl publikován v rubrice Platby, PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *