Služby advokátní knceláře pro firmy i jednotlivce

Většina soukromých osob si přeje, aby služby právníka nikdy nepotřebovala. Přesto mnoho lidí právnickou radu nebo službu alespoň jednou využije. Většinou se jedná o problémy, které řeší rodinné a dědické právo, případně právo trestní. Právnické rady se doporučují využít i při prodeji, koupi nebo podnájmu všech druhů nemovitostí.

advokatniV oblasti podnikání jsou naopak právní služby za potřebí pro obecné právní zázemí a rozvoj vašeho podnikání. Velké společnost mají svého právníka nebo tým lidí, která se zabývá podporou prodeje a právně daňovým poradenstvím.

Pokud potřebujete využít právnické služby, můžete využít eterní firma – advokátní kancelář. Advokátní kancelář Grubner Legal Praha se specializuje na obchodní právo, ale poskytuje služby ve všech oblastech práva. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému klientovi. Pomůže vám překonat nejrůznější úskalí podnikání, jako jsou například  joint-ventures či fůze a akvizice. Právní podporu můžete využít při nejrůznějších příležitostech od založení společností s ručením omezeným nebo akciových společností a správu jejich agendy, plánováním developerských projektů, operacích na kapitálovém trhu, právních analýzách, přes zastupování při jednání se soudy a orgány státní správy až po daňové a finanční poradenství. Doplňkovou službou je pak zajišťování vymáhání pohledávek ve spolupráci s renomovanými exekutorskými kancelářemi.

Právní poradenství z oblasti bankovnictí, pojišťovnictví i kapitálových trhů mohou využívat etablované i nově vznikající firmy. Mezi často využívané služby patří třeba příprav standardní dokumentace pro  úvěry nebo zhotovení právní analýzy finančních portfolií.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *