Snadné řešení vašich financí

Potřebujete pomoct, co se týče financí? Nyní vás budeme informovat o možnostech, kterých lze využít u společnosti Home Credit. Tato společnost funguje na trhu již od roku 1997 a patří mezi přední poskytovatele spotřebitelského financování v České republice.

Co vám může Home Credit nabídnout?

penizeJe to opravdu mnoho. Jako první můžeme zmínit půjčku s možností odložení splátek až čtyřikrát. Pomocí hotovostní půjčky si můžete půjčit 10 000 až 150 000 korun a navíc zde nepotřebujete ani ručitele. Pro vyřízení půjčky musíte být pouze zletilá osoba starší 18 let a musíte prokázat stálý pravidelný příjem. Tento typ úvěru není určený na nic specifického, peníze použijete na cokoliv.

Další službou, kterou můžete od společnosti Home Credit využít je Premia karta Home Credit. Její výhoda spočívá v tom, že i když peníze na účtu momentálně nemáte, můžete platební kartou platit. Pokud tak učiníte a peníze se na kartu vrátí do 51 dní, nebudete platit žádné úroky. Navíc s touto kartou můžete získat mnoho slev, týká se to obchodů, které jsou označeny logem premia.

Pokud by vás zajímal nákup na splátky, na webových stránkách společnosti naleznete mapu obchodů, ve kterých můžete nákup na splátky využít. Jak to celé probíhá? V obchodě si vyberete zboží, pracovník sepíše žádost o nákup na splátky a odešle k posouzení. Po následném schválení podepíšete smlouvu a odcházíte s vybraným zbožím.

homecredit

Kromě běžného zboží si lze pořídit i auto na splátky. U více než 400 prodejců máte možnost výběru jakéhokoliv auta a vzít si na něj úvěr Ideal Credit. Výše splátek bude flexibilní, řídit se bude podle splátkového kalendáře.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Půjčky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Snadné řešení vašich financí

  1. Roman napsal:

    Home Credit je celkem solidní firma. Mám s ní dobré zkušenosti. Ale s půjčkami se to nesmí přehánět, že?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *