Spořicí účet od WPB Capital s výnosovou sazbou až 4, 65 % p.a.

sporici ucetV dnešním článku se zaměříme na bankovnictví a finance, protože nás velmi zaujala nabídka inovativního spořicího účtu. Jedná se o spořicí účet od WPB Capital s výnosovou sazbou až 4, 65 % ročně, díky bonusu 0,3 % ročně ke každému nově založenému spořicímu účtu.

Bezesporu se jedná o jeden z nejvýhodnějších „spoříčáků“ u nás. Přebytečné peníze v dnešní době mít ve strožoku je velmi drahé. Ztrácejí totiž hodnotu neuvěřitelnou rychlostí. Co jste si koupili za 100 Kč před několika lety, už dnes v žádném případě nepořídíte. Na vině je inflace, která znehodnocuje uložené peníze. Právě proto byste všechny volné prostředky měli mít na spořicím účtu, u kterého si je můžete kdykoliv podle zadané výpovědní lhůty od 1 měsíce do 5 let vybrat a v případě potřeby použít. Většina spořicích účtů ale nabízí takové úroky, že je v lepším případě pokryta právě zmiňovaná inflace. Spořicí účet od WPB Capital je ale jiný a nabízí takový úrok, který pokryje nejen inflaci, ale navíc uložené peníze zhodnocuje. Takové netermínované zhodnocení budete jinde hledat jen hodně těžko.

WPB CapitalZaložení zmiňovaného spořičáku navíc není vůbec těžké, založení WPB Spořicího účtu lze totiž sjednat online z pohodlí domova nebo klasicky, tedy osobně na pobočce WPB Capital. A navíc ke spořicímu účtu získáváte i běžný účet. Ten je samozřejmě zdarma a navíc neplatíte ani za příchozí a odchozí platby, internetové bankovnictví a papírový výpis, který vám dorazí na zadanou adresu každý měsíc.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice, PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *