Správa e-shopu nebyla nikdy tak jednoduchá…

E-shopů se objevilo jako hup po dešti. Ne každý ale disponuje kvalitním designem a copywritingem, tedy poutavými originálními texty, které mají za úkol zaujmout potenciální zákazníky, ale také internetové vyhledávače. E-shop může mít naprosto každý. Stačí koupit doménu a nechat si naprogramovat e-shop. V tom případě vždy vyžadujte jednoduchou administraci nejlépe v některém z opensource systémů typu wordpress.

Jak si co nejvíce zjednodušit obhospodařování e-shopu?

eshop s pohodouKrom kvalitních webových stránek, které budou nabízet super služby nebo zboží za dobré ceny, potřebujete i intuitivní ekonomický systém, který bude s e-shopem pokud možno bezproblémově komunikovat.

Kdo již e-shop vlastní, jistě řeší problém skladového zboží, které musí ručně na webu upravovat. Nebylo by to báječné, kdyby s každou přijatou fakturou za zboží systém udělal na webu takové úpravy, že by se skladové zboží samo aktualizovalo? Tato myšlenka nadchla nás stejně jako vás, a tak jsme pátrali dál…

Spojení e-shopu s ekonomickým systémem Pohoda STORMWARE

Našli jsme několik společností, které se krom tvorby webových stránek, hostingů a SEO optimalizace soustředí právě na spojení e-shopů s Pohodou-tedy správu webů. Většinou se jedná o nástavbové aplikace s propojením na elektronický obchod. Dojde tak k výraznému zjednodušení a zrychlení práce nejen s vytvářením položek, importu objednávek, ale také v rámci mailové komunikace se zákazníky. Nezanedbatelná je také aplikace, která kontroluje stav objednávek po odeslání zboží a informuje správce e-shopu, pokud se blíží konec odběrní lhůty.

propojeni pohodyPokud ještě e-shop ani ekonomický systém nevlastníte, určitě se vložte do rukou profesionálů ze společnosti BLUE SYSTEM, s.r.o., která nabízí celkovou realizaci e-shopu včetně hostingu na vlastních servrech. E-shop s Pohodou je ten nejlepší systém pro vaše podnikání na Internetu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice, PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *