Transfer z letiště a další služby od cabinprague.cz

cabinpragueLetiště Praha je největším letištěm u nás.

Zdaleka ale nenabízí takové služby, jako letiště ve Frankfurtu, nebo třeba ve Vídni. Základním nedostatkem je velmi drahé parkování. Pokud odlétáte na delší dobu, zcela jistě nebudete parkovat přímo na letišti až do příletu. Pražské letiště sice přepraví miliony klientů ročně, ale ti si musí zajistit vlastní transport na letiště nebo z letiště. Nechat auto na některém z hlídaných odstavných parkovištích na periferii.

Jistě mi dáte za pravdu, že projet Prahou v době ranní nebo odpolední špičky je téměř nemožné. Jsou zacpané i postranní uličky, natož pak hlavní trasy. Právě proto doporučujeme transfer na letiště cabinprague.cz, který nabízí nízkonákladové, ale komfortní cestování ze zastávky metra Dejvická až na letiště. Využít můžete ale klasické služby taxíků či limuzín.

Služby od cabinprague.cz

Již jsme zmínili možnost cestování na letiště Praha. Služby transferu ale většinou využívají cizinci, kteří právě přiletěli do české republiky a potřebují se dostat do centra na obchodní schůzku, nebo třeba do hotelu. Většina z nich také nadšeně přivítá dalších nadstandardních služeb, které cabinprague.cz nabízí.

Jedná se v podstatě o služby, které běžně poskytují cestovní kanceláře. Navštívit totiž můžete nejznámější pamětihodnosti a jednoduše řečeno vše, co je v Praze k vidění. Velmi nás zaujal inovativní plánovač trasy, který vám s rozplánování cest po Praze pomůže. Případně můžete zadat, jaké památky chcete vidět za každou cenu. V nabídce je i možnost navštívení mnoha různých kulturních představení. Rovněž cesty za kulturou můžete podniknou s cabinprague.cz, která nabídne také aktuální seznam všech možných výstav, divadelních, hudebních a jiných představení.

vylet po praze

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *