Transparentní Ferratum půjčka

ferratum-pujckaDnešním tématem bude rychlá půjčka od Ferratum Czech, jejíž poskytovatelem je finská společnost Ferratum. Její hlavní výhodou je neuvěřitelná transparentnost, takže přesně víte, kolik za půjčené peníze zaplatíte. Nemusíte řešit úroky a poplatky za vedení účtů. Stejně tak RPSN jde naprosto mimo tuto půjčku. Za půjčené peníze neplatíte úrok, ale poplatek. Například, pokud si půjčíte 500 Kč na 14 dní, zaplatíte na konci splatnosti o 100 Kč víc.

Tímto příkladem se také dostáváme k částce, kterou Ferratum půjčka nabízí. Jde o částky až do výše 10 000 Kč, které mají sloužit ke krátkodobému nedostatku. Bez problémů pokryjete týden před výplatou nebo nějakou havárii v domácnosti. Prostě neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a sem tam se najde nějaký výdaj, na který jste nestihli ušetřit.

Pokud o tuto nebankovní půjčku žádáte poprvé, využijte online formulář pro Ferratum půjčku. Zde se také dozvíte, že poprvé (nebankovní instituce ještě nezná vaši platební morálku) si můžete půjčit maximálně 3000 Kč. Pokud zaplatíte včas a bez problémů, následně si vždy můžete půjčit více. Stálý klienti si mohou půjčit až 10000 Kč se splatností měsíc.

Navíc nepotřebujete potvrzení příjmů, a to ani, pokud žádáte o půjčku poprvé. Zdaleka nejvíc nás ale zaujaly již zmíněné poplatky za půjčku, které jsou mnohem přehlednější a jasnější než v případě úroků. Přesně to je důvod, proč si tento tip půjček získává stále více a více spokojených klientů.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Příspěvky, Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Transparentní Ferratum půjčka

  1. Ferratum napsal:

    Nezbývá mi, než souhlasit se vším, co je v článku výše napsáno. Ferratum půjčku jsem sama zkoušela. Je to skvělá půjčka, pokud vám před výplatou chybí peníze na neočekávané výdaje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *