Účetní program pro malé firmy.

účetní programPodnikání v České republice není v mnoha směrech jednoduché. Především pokud firma vykazuje vyšší roční obrat a stává se plátcem DPH není vedení účetnictví firmy jednoduché. Pro malé firmy představuje značné finanční zatížení zaměstnat kvalifikovanou osobu pro vedení účetnictví. Ani zpracování účetnictví externí firmou není nejlevnější.

Pro zpracování daňového přiznání a kvůli kontrole finančním úřadem je ale pro chod každé firmy nutné zpracovat a vyhodnotit velký objem dat týkajících se financí, zaměstnanců, výrobků, služeb,  zákazníků, dodavatelů atd.

Informační systém Helios je navržen tak, aby dokonale splňoval odlišné požadavky každé firmy. Verze Helios Orange, Helios Red a Helios Green jsou určeny pro malé, střední a velké firmy. Software Helios Red využijí OSVČ i malé firmy o několika zaměstnancích, ať už jsou plátci DPH nebo ne. Systém je také optimální pro internetové obchody.

Základní moduly jsou univerzálně použitelné, existují ale i speciální moduly pro různé obory podnikání jako je potravinářství, automobilová výroba, zemědělství, stavebnictví a další. Systém může pracovat v českém jazyce i dalších jazycích a umožňuje používání mnoha  pokročilých funkcí jako je paralelní vedení účetnictví ve dvou měnách. Vyšší verze programu umožňuje evidenci doplňkových informací bez přeprogramování.

Provoz a vedení malé firmy a podnikání živnostníkům usnadní uživatelsky přátelský  univerzální účetní program pro vedení účetnictví, daňovou a skladovou evidenci, personalistiku a zpracování mezd, který lze doplnit o další potřebné moduly, například pro pokladní prodej.  Spolehlivý informační systém ERP zaručí bezproblémový a rychlý prodej a snadné operativní přecenění zboží. Systém lze propojit s pokladní zásuvkou, čtečkou čárového kódu i displeje.

Účetnictví a skladová evidence jsou nezbytné pro provoz každého obchodu. Výhodami systému Helios je přehled skladových zásob a kontrola pokladny s okamžitým odepisováním ze skladu, možnost propojení více pokladen, tisk daňového dokladu ve formě paragonu nebo faktury, výběr a evidenci způsobu placení a nastavení dalších parametrů.


Příspěvek byl publikován v rubrice Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *