Účetní program-zjednodušte si podnikání

helios erpV dnešní době si už ani nedokážeme představit, jak by firmy mohly fungovat bez počítačů, které v sobě uchovávají nesčetné množství informací. Abychom měli práci co nejvíce usnadněnou a orientovali jsme se v obrovském množství informací a různých údajů, byly vynalezeny informační systémy. I ty však musely projít několika modernizacemi, aby byly plně funkční a splňovaly požadavky různých firem. Teď užívá kvalitní informační systém Helios, který nabízí tu nejlepší technologickou úroveň obrovské množství firem.

Je jasné, že každá firma má jiné požadavky a potřebuje zachytit a pracovat s jinými údaji. Proto informační systém nabízí širokou škálu služeb. Systém je vytvořen na základě dlouhodobého sledování potřeb firem jakéhokoli zaměření. Informační systém se nezaměřuje pouze na jedno odvětví, ale je plně funkční jak v malých firmách, tak ve veřejné správě.

helios logoV menších firmách se těší velké oblibě účetní program Helios. Jeho velkým plusem je, že není nijak specifikován, tudíž si jeho zaměření a využití zvolíte sami podle vlastních potřeb vaší firmy. Další výhodou je, že systém se dá snadno rozšířit a tím ho můžete obohatit o nějaké vámi potřebné specifické služby. Nejvíce je tento program používán k účetnictví, ale i k evidování mezd či obsahu skladů. Oblíbený je mezi jeho uživateli zejména díky snadné obsluze.

Pro větší společnosti Helios nabízí erp systém, který se dá plně přizpůsobit veškerým požadavkům vaší firmy. Jeho významnou součástí je crm, který skvěle řídí vztah se zákazníky. Tento systém jde zároveň snadno spojit s jinými potřebnými aplikacemi. Problémem není ani práce v cizojazyčných verzích. Informační systém není vhodný jen pro společnosti různých velikostí, ale také pro veřejnou správu. Díky použití tohoto systému na úřadech je práce snazší, efektivnější a rychlejší, tím zajišťuje kompletní a kvalitní služby pro své občany. Systém také usnadňuje elektronické komunikační spojení mezi obcemi a jejich úřady. Bez jakýchkoli problémů se dá do systému přidat podle potřeby např. archivní služba.

helios ISPokud se vaše firma neztotožňuje s žádným nabízeným oborem, jehož program by mohla používat tak, aby jí plně vyhovoval, poté je možnost vytvořit vám systém na míru přesně podle vašich požadavků. Pokud se chcete naučit perfektně pracovat s program, využít každého jeho zjednodušení a zefektivnit tak vaši práci  přihlaste se na některé ze školení, které Helios pořádá. Díky IT technologiím a precizně vytvořeným systémům si můžete usnadnit práci téměř na jakékoli pracovní pozici.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *