Unikátní úvěry pro podnikatele od Acema Credit

podnikatelská půjčkaPodnikání má mnoho úskalí. Dostatat se do problémů je relativně snadné i pro firmu, která dobře pracuje se svým cash flow. Do krátkodobé finanční tísně se dostávají firmy ne vždy svou vinou. Příkladem je nedostatek volných prostředků díky tzv. druhotné platební neschopnosti. Firma tak nemůže zaplatit dodavatelům, protože se zpozdily platby od některých zákazníků.

Ne vždy jsou finanční rezervy společnosti dostačující a je potřeba si peníze půjčit. Pokud řešení svízelné situace nepočká a jednání s bankami je velmi zdlouhavé, mohou firmy využít podnikatelské úvěry od společnosti Acema Credit.

Tyto úvěry pro podnikatele jsou v mnoha ohledech revoluční.  Jedná se totiž  o „Úvěr zaplať za rok“, který umožňuje podnikatelům čerpat celou nemalou finanční částku ihned a během roku splácet pouze úroky. Půjčit si lze až 30 milionů Kč. Splácení jistiny je možné opakovaně odložit. Maximální doba splácení je deset let. I úrok podnikatelského úvěru je zajímavý, 7,99%. Čerpat lze až 30 mil. Dalšími výhodami je a rychlost a jednoduchost vyřízení. Není nutné prokazovat podnikatelský záměr, postačí pouze výpis z obchodního rejstříku a bankovního účtu. Více informací najdete na www.nastartujpodnikani.cz.

Mezi další finanční produkty Acema patří i další nebankovní půjčky, jako jsou neúčelové spotřebitelské půjčky, úvěry na rekonstrukce či konsolidace půjček.

Příspěvek byl publikován v rubrice Půjčky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *