Ušetřete za dovolenou díky levným letenkám

V letním období každý přemýšlí o dovolené. Letošní léto nám moc slunečných dní nepřipravilo, a proto mnoho z nás začíná uvažovat o zahraniční dovolené. Klasikou je Chorvatsko nebo třeba jižní Evropa. Vzdálenější Evropské destinace je lepší navštívit letecky. Letenky už nejsou nic nedostupného letenky Turecko, letenky Řecko nebo letenky Kypr jsou ve srovnatelné cenové hladině jako autobusový zájezd. Navíc si ušetříte spoustu času a dlouhé hodiny ve stísněném autobusu, kde je přes den vedro a v noci zima. Pokud zvolíte autobus, sice si na dovolené odpočinete, ale cestou zpět si opět budete mačkat tělo na sedačce.

leteckyNedostupné ale nejsou ani letenky do exotičtějších destinací. Za letenky do Thajska už zaplatíte jen něco kolem 20.000 Kč. Podobné ceny zaplatíte také za letenky Kanada.

Asi se budete divit, ale stále více lidí chce navštívit Rusko. Díky specifické kultuře a nízký cenám jsou velmi žádané také letenky Moskva. Stačí si jen vybrat, jestli chcete strávit dovolenou ve ****hotelu někte v Egyptě nebo prožít dobrodružnou dovolenou s poznávacími zájezdy například v Kanadě.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Ušetřete za dovolenou díky levným letenkám

  1. Dominika napsal:

    Souhlasím, autobusem bych už nikam nejela.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *