Virtuální sídlo firmy v Bratislavě

služby pro firmyPodnikání můžete rozjet klidně z domova, v každém případě je ale dobré, pokud firma působí solidním dojmem. Jedním ze způsobů, jak řešit problém s nedostatkem financí na reprezentativní prostory, je zřídit virtuálné sídlo na některé z adres ve velkém městě, na Slovensku jednoznačně v Bratislavě.

Základní informace o registračním sídle

Jedná se o službu, kdy za několik málo eur měsíčně získáte adresu, pod kterou bude vaše firma zapsaná v obchodním rejstříku. Podívejte se na Obchodný register, jak to v praxi vypadá.

Standardem bývá popis firmy na čísle popisném, kde je sídlo společnosti a přeposílání došlé korespondence. Dalším důvodem, proč společnosti dávají přednost sídlu ve velkoměstě je mnohem menší pravděpodobnost kontroly příslušným finančním úřadem.

Kolik to stojí?

Co na za zřízení sídla na vybrané adrese se samozřejmě liší podle nabídek jednotlivých společností. Většinou se jedná o souhrnný poplatek, zahrnující určité služby. Nás zaujala profesionální nabídka MojeSidlo.sk, která umožňuje vybrat si pouze služby a jejich rozsah, který vám nejlépe vyhovuje a neplatit tak za servis, který nevyužijete. Nastavit si můžete přeposílání pošty v rámci Slovenské republiky nebo EU hned po jejím obdržení, pravidelně každý týden, 14 dní nebo jednou za měsíc, SMS upozornění o doručené poště nebo využít služby neskenování pošty a její prohlížení na on-line web aplikaci. Za všechny služby jsou účtovány poplatky v řádech jednotek Eur, které se zákazníkům strhávají z kreditu. Zdarma je zákazníkům k dispozici plnohodnotný on-line fakturační systém s funkcemi zálohová a finální faktura, úhrada, storno, dobropis, fakturační rady, export faktur, pohyby na účtu, statistiky a další.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zboží a služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *