Vše potřebné o povinném ručení na jednom místě.

zákonné pojištěníZákladní informace o povinném ručení zná každý majitel automobilu i řidič. Jak ale poznáme, že máme sjednané to nejvýhodnější povinné ručení? To, že váš soused platí méně než vy totiž nutně neznamená, že stejné povinné ručení bude nejvýhodnější i pro váš vůz. Jednotlivé nabídky povinného ručení se totiž liší v mnoha parametrech.

V internetovém magazinu povinny.cz najdete přehledně všechny potřebné informace o pojišťovnách i zákonném pojištění motorových vozidel. Velmi užitečné jsou i jednotlivé zkušenosti řidičů se svým povinným ručením, jednáním s pojišťovnou i případných problémem s pojistným plněním. Nechybí ani relevantní informace a rady jak a kdy vypovědět povinné ručení a jak přejít k jiné pojišťovně.

Pokud si chcete ověřit, zda je vaše povinné ručení optimální, pomůže vám kalkulačka povinného ručení, porovnávající jednotlivé nabídky. Nevybírejte jen podle ceny. Pokud jezdíte často nebo vůz potřebujete k výkonu povolání, zvažte nabídku doplňkových služeb jako je rozsah asistenčních služeb a podmínky pojištění v zahraničí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pojištění, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *