Vyberte si svoji půjčku…

bankovni pujckaDěkujeme, že jste navštívili náš webový portál. Naši pravidelní čtenáři si už dávno zvykli, že problematiku půjček řešíme poměrně často. Ani dnešní článek nebude výjimkou, protože jsme narazili na inovativní informační webový portál, který nabízí možnost porovnat a vybrat z nabízených finančních služeb. Nemusíte tedy obcházet různé banky či nebankovní instituce, protože mnoho nabídek máte přehledně na jednom místě. Pokud netušíte, jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy půjček, měli byste vědět, že bankovní půjčka je půjčka, která je poskytnuta od některého z mnoha bank. Banky najdete v každém větším městě, ale v dnešní době také běžně jako kiosek v supermarketu. V poslední době se ale rozdíly mezi bankovními a nebankovními půjčkami téměř stírají. Banky reagují na poptávku po půjčkách, jejichž vyřízení je velmi rychlé a naopak některé nebankovní půjčky nabízí úrokové sazby stejné jako vám nabídnou ve většině bank.

Stále ale ještě platí, že na drtivou většinu bankovních půjček je těžší dosáhnout. Banka bude posuzovat váš měsíční příjem a samozřejmě také vaše pravidelné výdaje, jako jsou splátky nějakých dalších půjček nebo leasingů. Do výdajů se počítá také rodina a děti, i pokud je nemáte v péči. Pro poskytnutí bankovní půjčky také nesmíte figurovat v žádném z registru dlužníků.

Pravým opakem jsou extrémně rychlé nebankovní půjčky na menší obnosy, jako je SMS půjčka a mnoho dalších podobných finančních produktů. Vyšší rizikovost klientů je v těchto případech kompenzována vyšší úrokovou mírou. V případě částek v řádu stokorun nebo tisícikorun, ale úroky nedosahují nijak závratných sum. Pokud figurujete jste se již dříve spozdili se splátkami bance nebo jste v centrálním rejstříku dlužníků, nemáte jinou možnost, než vybírat mezi nebankovními půjčkami. Mnoho lidí o zápisu v rejstříku dlužníků ani neví až do doby, kdy se rozhodnou žádat v bance o hypotéku nebo spotřebitelský úvěr. I mezi nebankovními půjčkami se ale najdou renomované finanční produkty s přijatelnými výhodnými podmínkami splácení.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Půjčky se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *