Výhodné hypotéky

I když to někteří experti již neočekávali, došlo ještě k dalšímu poklesu úrokových sazeb hypoték, které jsou v současné době na historickém minimu. V mnoha případech se tak vyplatí nefinancovat svou stávající hypotéku, pokud vám během několika následujících měsíců končí doba fixace úrokové sazby. Někdy se dokonce vyplatí změnit banku i přes sankce za předčasné splacení pohledávky. Pokud momentálně uvažujete o koupi nemovitosti, je vhodná doba pro financování pomocí hypotéky.

Srovnejte si jednotlivé nabídky hypoték poskytovaných bankami působícími na českém finančním trhu. Dívejte se nejenom na úrokovou sazbu, ale i výši nabízené hypotéky, podmínky splácení a poplatky bance. Častou volbou je hypotéka online, protože lidé si zjistí na internetu potřebné informace o při zažádání o hypotéku nechtějí chodit na pobočky bank. Některé banky, například Equa bank umožňují získat hypotéku až do výše 100 % hodnoty nemovitosti, kterou je hypotéka zajištěna. Především relativně nové banky působící v České republice se snaží nalákat klienty na výhodné nabídky, minimum poplatků spojených s vedením hypotéky a férová pravidla a větší flexibilitu při splácení.

Hypotéka od Equa bank

Equa bankEqua bank hypotéka nabízí pevnou dobou platnosti jeden, tři či pět let  a úrokové sazby hypotéky začínají již na 2,99 % p.a. Neplatíte poplatek za získání hypotéky ani žádné další vstupní výdaje. Klient může během splácení splatit část hypotéky zdarma. Další službou, kterou klienti jistě ocení a která není běžně bankami nabízena je možnost navýšit mírně hypotéku nad část, kterou požadujete k hrazení kupní ceny a použít tak prostředky třeba na výměnu oken nebo jinou rekonstrukci. Hypotéka od Equa bank má jasná a srozumitelná pravidla a její vyřízení je poměrně rychlé a snadné. Navíc banka vyřídí potřebné podklady k nemovitosti a tím ušetří klientům čas i starosti. Hypotéka „BEZ“ je hypotéka k jejíž získání není nutné doložení výše příjmů. Důležitá je klientova úvěrová historie a hypotéku mají šanci získat i osoby se záznamem v registrech dlužníků. Každý klient je totiž posuzován jednotlivě. Na hypotéku tak dosáhnou třeba drobní podnikatelé, jejichž daňové přiznání nevykazuje velký zisk nebo osoby, které se díky několika pozdě uhrazeným fakturám ocitly na seznamech dlužníků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hypotéky, Zboží a služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *