Výhody mobilních domů netkví jen v ceně

V dnešním článku se zaměříme na možnosti, jak ušetřit za bydlení.

idealhouseNe každý má totiž to štěstí, že mu na bydlení našetří rodiče, nebo má takový plat, že si vlastní bydlení pořídí sám. Ne každý také dosáhne na hypotéku od banky a podobně. Právě proto bude dnešní článek na téma mobilní domy a chaty, které nabízejí plnohodnotné bydlení. Mobilní doby využijete zejména, pokud je váš rozpočet na nákup nemovitosti omezen. Mobilní domy se dají sehnat již cca za 200 000 Kč.

Stačí se podívat na webový portál idealhouse.cz, kde najdete velmi hezké domky, všechny vyčištěné, uvnitř i zvenku. U některých jsou vyměněné koberce, povlečení, závěsy, záclony a podobně. Jde o velmi zachovalé mobilní domy ze zahraničí, které vypadají jako nové a mohou sloužit po dlouhou dobu. Díky kvalitním materiálům jsou totiž tyto mobilní domy s dlouhou životností a super vyřešeným interiérem. Interiér mobilního domu zcela odpovídá i těm nejnáročnějším požadavkům. I zde si ale můžete vybrat z několika kategorií od velmi jednoduchého, ale funkčního zařízení, až po velmi luxusní zařízení pro ty nejnáročnější klienty. Nikdy nechybí kuchyně, koupelny a splachovacího WC. Samozřejmostí jsou kompletní rozvody vody, topení, elektriky, odpadů či klimatizace.

Jednonápravové mobilní domy (mají dvě kola) se v našich zeměpisných šířkách využívají především pro rekreaci, protože se dají postavit všude tam, kde z různého důvodu není možné postavit chatu nebo chalupu. Luxusnější mobilní domy s dvojitým zasklením a zesílenou izolací se ale hodí i pro celoroční obývání. Samozřejmostí snad ve všech cenových kategoriích je připojení k síti pro elektrickou energii nebo plynová propanbutanová bomba.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *