Vyplatí se profesionální catering?

V dnešním článku bychom se chtěli zamyslet nad možností pořádání firemních akcí svépomocí nebo s využitím profi cateringu. Pro pořádání po vlastní ose hovoří fakt, že všechny suroviny seženete v supermarketu za dobré ceny-tedy pokud uvažujete o studených mísách, které jsou tvořeny šunkou, salámem a sýrem. Nikdy totiž nenachystáte lákavé teplé občerstvení pro 10 a více lidí. V konečném důsledku ale ani studené obložené mísy nenazdobíte tak, aby nebylo poznat, že jsou podomácku vyrobené.

Nechte firemní akci na profesionálech

cateringova spolecnostSprávná firemní akce musí nabízet studené obložené mísy, mísy s ovocem a zeleninou, ale také alespoň tři druhy teplého občerstvení. Samozřejmostí musí být také mini zákusky, velké množství pečiva a jiných příloh. Catering si můžete objednat přesně podle vlastních představ a požadavků, protože například catering Praha splní všechny přání nad očekávání.
V konečném důsledku ušetříte tolik času, že se vám vyplatí si za takový catering zaplatit. Nemusíte řešit vůbec nic. Jídlo, pití alko i nealko a dokonce i barmanská show. Cateringová společnost vám zapůjčí sklenky na víno, nealkoholické nápoje a další. Samozřejmě také talířky a příbory. Následně odnese všechno špinavé nádobí a vy nebudete řešit pronajmutí společnosti na úklid komerčních prostor.
Svým obchodním partnerům a zaměstnancům, kteří byli na párty pozváni musíte zajistit i nějakou zábavu. Jako program se výborně hodí již zmiňovaná barmanská show. Při ní se nejen občerstvíte a pobavíte nad uměním profi barmana, ale můžete si také zkusit některý z jednodušších drinků namíchat. Pak vám bude chutnat ještě více.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *