Začátky v podnikání nemusí být nutně těžké

Jestliže se rozhodnete podnikat, jistě se vám na obzoru objeví plno problémů a povinností týkajících se toho, co je všechno potřeba zajistit, ověřit, zaplatit, či kam je všude nutné zajít a něco podepsat. Toto je jedna věc. Další se týká toho, jak vlastně rozlišit, obzvlášť pokud jste nezkušení, co vlastně podepsat a co ne. Zakládání firem totiž není žádná legrace.

ready euV dnešní době můžete nelézt cestu výrazného usnadnění právě v podobě firem, které za vás vše potřebné zařídí. Vy si nadiktujete, co chcete, aby firma splňovala, a pak už jen čekáte. Společnost pro zakládání vaší firmy zajistí vše potřebné, ohlásí novou firmu a na patřičných úřadech, složí základní kapitál a zajistí vám návrh na zápis vaší firmy do obchodního rejstříku. Po tomhle všem je prodej společností už tím nejmenším. Založení společnosti s ručením omezeným vás bude stát okolo 30.000 a akciová společnost okolo 90.000.

Pokud nemáte přesné požadavky, které by měla vaše budoucí firma splňovat, jsou tu i tzv. firmy na prodej. Jsou to jakési ready made společnosti. Ty si můžete vybrat ze seznamu nabízených a jsou vlastně na principu toho, že nemají žádnou minulost a závazky, mají splacený základní kapitál a jsou připraveny k okamžitému prodeji.

Dále si ještě ve spolupráci s touto firmou můžete vybrat budoucí sídlo pro vaši firmu, které je vlastně i zákonem předepsané. V nabídce naleznete i spoustu prestižních adres v hlavním městě Praze. Pokud se svěříte do rukou odborníka, pomůže vám najít místo, které pro vás bude pohodlné a bude vám moct dělat dobrou reklamu i jméno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Investice, PR články, Příspěvky, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Začátky v podnikání nemusí být nutně těžké

  1. David napsal:

    Od roku 2014, lze založit formu za 1 Kč. Tak nevím zdali ready made je ještě aktuální? Tedy i s. r. o. u a.s. se to vyplatí. No zpět k s.r.o. Ale, když kouknu na ceník ready made společnosti, tak nemůžu přehlédnout, že to vyjde dráž. jediné co, by mě momentálně táhlo k ready made s. r. o. je to, že takhle pořízenou firmu, můžete používat okamžitě, oproti klasicky založené, kde to může trvat i 3 měsíce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *