Založení společnosti nejen se sídlem v Praze

V dnešním článku se zaměříme na podnikání v rámci společnosti s ručením omezeným (s.r.o. nebo spol. s r.o.), na jeho výhody a nevýhody oproti podnikání osobnímu, tedy v případě, že vystupujete jako osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ).

Proč podnikat jako velká firma?

firmusSpolečnost s ručením omezeným má velké množství výhod. Pro laiky musíme vyzdvihnout především fakt, že před vašemi dodavateli, odběrateli a zákazníky budete vypadat mnohem lépe. Pak už je na vás, zda podnikáte z domova. Jako s.r.o. máte větší jméno. Další výhodou je, že neručíte celým svým majetkem. To znamená, že pokud jako OSVČ bude nějaký problém, přijdete naprosto o všechno. S.r.o. má striktně oddělený majetek osobní a firemní.

Založení s.r.o.

Založení společnosti je takřka jediným problémem. Administrativa je poměrně složitá a navíc musíte skládat základní kapitál. Je jasné, že ten zejména v počátcích podnikání rádi využijete na něco jiného. A jak na to? Na našem trhu operuje společnost Firmus, jejíž hlavní činností je prodej s.r.o.. Jde o velmi jednoduchý způsob, jak přijít ke společnosti bez zbytečných problémů. Podnikat můžete takřka ihned, protože vaše společnost na míru je bez historie a se splaceným základním kapitálem.

Vybrat si můžete ze dvou kategorií služeb. Buď koupíte již předzaloženou společnost (jedná se o ready made společnosti) nebo si necháte založit společnost na míru.

Díky možnosti koupě společnosti odpadá problém s jejím založením, takže vám nic nebrání rozjet svoje podnikání i se společníky či jednateli.

Sídlo firmy

Když zakládáte společnost, rovnou se zamyslete i nad sídlem firmy. Většina podnikatelů nechává sídlo firmy v Praze, kde máte šanci kontroly ze strany finančního úřadu asi jednou za 160 let. Virtuální sídlo Praha je již standardně nabízenou službou, která je nyní už tak natolik dostupná, že váš rozpočet neovlivní v žádném případě.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *