Založení společnosti s r.o. bez starostí

sroPokud uvažujete o založení společnosti s ručením omezeným, máme pro vás několik rad a tipů. Jak na to. Základní informací je, že poměrně nově stačí být jako majitel jedna fyzická nebo právnická osoba. Majitel s.r.o. tedy může být jen jeden. Naopak nejvyšší možný počet společníků končí u padesáti.

Hlavní nevýhodou při založení s.r.o. je zejména složitost papírování a nekonečné jednání se všemožnými úřady. Dalším problémem může být také nutnost složení vkladu ve výši 200.000 Kč. Zejména pokud začínáte podnikat, potřebujete všechny finanční prostředky na rozjetí businessu a je nežádoucí, aby vám peníze nečinně ležely na účtu. Poměrně složitá je také společenská smlouva, která upřesňuje práva a povinnosti všech majitelů. Také nutnost svolávat valných hromad, podnikatelský účet pro právnické osoby a podobně.

Koupě již „hotového“s.r.o.

Pokud se chcete vyhnout nepříjemnostem spojených se zakládáním nové společnosti, můžete si společnost s ručeným omezením koupit v rámci prodeje ready-made společností. Již předregistrovaná s.r.o. bez historie se prodávají již od 150€. Vše závisí na nadstandardních službách. Samozřejmostí by ale měla být konzultace předmětu podnikání a právní pomoc. Také byste se neměli starat o ohlášení a vyřízení živnostenského povolení a vypracování a vklad návrhu do obchodního rejstříku. Prodejce s.r.o. za vás vyřídí také přihlášení k dani z příjmu a dalších daní (např. silniční).

Krom toho můžete využít nutný vklad na nákup potřebného materiálu nebo zboží na další prodej. Jednoduše se nemusíte ohlížet a všechny své peníze si využijete podle toho, jak potřebujete.

celticSpolečnost Celtic nabízí také založení společnosti s ručením omezeným přímo na míru, přesně podle potřeb zákazníka.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *