Zvykněte si srovnávat ceny finančních produktů

Jistě se shodneme na tom, že je zbytečné nakupovat zbytečně draho. Už jsme si zvykli na různé slevomaty a katalogy časově omezených akcí. Do poštovních schránek nám chodí letáky z obchodů s potravinami, elektronikou i oblečením. Už ale nepřemýšlíme nad ostatními platbami, které v žádném případě nejsou zanedbatelné.

Jako existují srovnávače cen zboží, existují také kalkulačky pro výpočet a srovnání různých finančních produktů od povinného ručení a další pojištění až po dodavatele elektrické energie a plynu. Ministerstvo financí již několik let nazpět uvolnilo burzu s energiemi a giganti jako je například ČEZ už zdaleka nejsou jedinými natož pak nejlevnějšími dodavateli.

srovnani

 V ostatních evropských zemích je běžné, že před nákupem jakékoliv služby si lidé srovnají její ceny na Internetu. Je jasné, že cena je velmi důležitá, ale vždy se informujte také na dodatkové služby.

Některé pojišťovny dokáží připravit finanční produkty přímo vám na míru, zohlední váš pohled na riziko. Pokud ale chcete za povinná pojištění, kreditní karty, spořící účty a podobně platit co nejméně, zcela jistě navštivte webový portál topsrovnani.cz

I samotné finanční subjekty mají zájem na tom, aby se jejich produkty dostaly do srovnávačů. Jejich pojištění domácnosti, odpovědnosti, povinné ručení, ale také kreditní karty se rychle a nenásilně dostanou po podvědomí mnoha občanů. Navíc, pokud nabízejí své smlouvy za rozumné ceny s nějakou přidanou hodnotou, jejich produkty se budou prodávat sami. Dobré služby totiž reklamu nepotřebují.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články, Zajímavosti, Zboží a služby se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *